Koszulka, t-shirt

Nadruki bezpośrednie DTG wykonywane są na koszulkach marki JHK.

T-Shirt męski z krótkim rękawem. 100% bawełna stabilizowana. Gramatura 190 g / m². Brak bocznych szwów. Podwójne szwy na ramionach. Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca.

T-Shirt damski premium z krótkim rękawem. 100% bawełna stabilizowana. Gramatura 170 g / m². Szwy boczne. Krój dopasowany do sylwetki. Podwójne szwy na ramionach i spodzie koszulki. Łatwo usuwalna metka.

Rozmiarówki:

Rozmiarówka męska
Rozmiarówka damska

Ekran naszywka

Modny i praktyczny ekran na kurtę itp. Kształt i wymiary zgodne z oryginalnymi naszywkami w USA. Doskonała jakość druku na materiale (poliester). Gwarantujemy niespieralność. Obszycie mereżką uniemożliwia prucie się materiału. Bardzo łatwy do przyszycia lub przypięcia. Dostępne dwa rozmiary.
Ekran mały - wys. 27cm; szer. 24x20cm; Ekran duży - wys. 36cm; szer. 31x25cm;

Kolczyki

Obraz nadrukowany obustronnie na ultra lekkim aluminium. Nadruk bardzo trwały, przy normalnym użytkowaniu jest nieścieralny. Obraz fotograficznej jakości o srebrzystym połysku. Średnica 48 mm, grubość 0,5 mm.

Kubek

Porcelanowy o standardowej pojemności około 300 ml. Kubki pakowane są w specjalne, bezpieczne kartony i odpowiednie wypełniacze. Gwarantujemy, że kubek nie zostanie stłuczony w transporcie.

Naszywka

Wymiary naszywki: wpisana w kwadrat 10x10cm. Nadruk niespieralny, odporny na kruszenie i ścieranie. Całość usztywniona i obszyta czarną mereżką ułatwiającą przyszycie lub przypięcie do odzieży, torby, plecaka itp.

Pasek parciany

Doskonałej jakości, czarny pasek parciany z metalową sprzączką. Rysunek na klamrze wykonany metodą GLASS RAPID. Dzięki temu rysunek jest nieścieralny oraz niezmywalny. Na końcówce paska doszyta jest naszywka z niespieralnym nadrukiem wysokiej jakości. Długość paska 113cm.

Podkładka pod mysz komputerową

Rozmiar: standardowy. Nadruk jest bardzo trwały dzięki wykorzystaniu metody zadruku - zdjęcie wnika w strukturę podkładki.

Poduszka

Do wyboru dwie wielkości - mała: 40cm x 30cm, duża: 50cm x 40cm. Materiał: 100% gładki poliester. Nadruk termosublimacyjny - wyjątkowo trwały. Gwarantujemy niespieralność. Tył poduszki czarny z zamkiem błyskawicznym. Poduszka z bardzo miękkim wkładem typu AMBAL.