Obrazy haftowane

Obrazy haftowane - niebanalna dekoracja

Obrazy haftowane są kolorowymi nićmi na tle wykonanym z filcu. W ofercie posiadamy niecodzienne wzory w rockowym stylu, które uzupełnią wnętrze każdego fana cięższych brzmień i mocniejszego klimatu. Znajdziesz tu zarówno obrazy z wizerunkami ikon jak Marilyn Monroe i Bob Marley, jak i wzory z elementami ze...

Obrazy haftowane - niebanalna dekoracja

Obrazy haftowane są kolorowymi nićmi na tle wykonanym z filcu. W ofercie posiadamy niecodzienne wzory w rockowym stylu, które uzupełnią wnętrze każdego fana cięższych brzmień i mocniejszego klimatu. Znajdziesz tu zarówno obrazy z wizerunkami ikon jak Marilyn Monroe i Bob Marley, jak i wzory z elementami ze świata muzycznego przedstawiające zespoły Black Sabbath czy Genesis. Ponadto proponujemy motywy takie jak czaszki, mroczny kosiarz czy znak ostrzegający przed biohazardem. Oferujemy obrazy haftowane w różnych rozmiarach - od 23cm x 26 cm, poprzez 24 cm x 25 cm oraz 28 cm x 25 cm, aż po większe 27 cm x 33 cm, 30 cm x 30 cm, 29 cm x 34 cm i 33 cm x 32 cm. 

Obrazy haftowane na filcu - oryginalny prezent 

Obrazy haftowane to doskonały pomysł na upominek, który z pewnością przez wiele lat będzie przypominał o miłych chwilach, zdobiąc ścianę. Obrazy to znane i popularne ozdoby wnętrz, forma sztuki doceniana przez wielu, a ich wyszywana wersja to doskonała alternatywa dla tych lubiących niestandardowe rozwiązania i doceniających unikatowość przedmiotów. Obrazy haftowane na filcu doskonale prezentują się zarówno na ścianach, jak i na półce czy szafce i bez wątpienia przykują wzrok każdego, kto wejdzie do pomieszczenia ze względu na oryginalne wykonanie i wysoką jakość - obrazy wyszywane są z dbałością o detal, w ciekawych kolorach i niesztampowych wzorach. 

Haftowane obrazy na filcu - dla fanów niestandardowych ozdób

Oferujemy wiele ciekawych wzorów, wśród których znajdziemy takie dla fanów motoryzacji - Indian Rider z motywem kierowcy, Live Free Ride Free dla tych lubiących beztroskie pędzenie po drodze, Biker Skull - czaszkę w kasku czy Lady Rider dla prowadzących Pań. Ci, których fascynuje broń palna, z pewnością docenią haftowane obrazy Shotgun czy Guns and Skull. Każda z propozycji wyróżnia się starannie dobranymi, żywymi kolorami, które nie blakną i pięknie prezentują się nawet po długim czasie, a nici zachwycają swoją wielowymiarowością i teksturą uwydatnioną na tle czarnego filcu. 

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów